ogs sistemleri yazılımlari

OGS Sistemleri Yazılımları, OGS Yazılımı, Otomatik Geçiş Sistemi Yazılımı

- OGS Yazılımı; MSSQL veritabanı yada MSAccess veritabanı üzerinde çalışabilmektedir. 

- Sınırsız geçiş, iki tarih arası geçiş, iki tarih arası yasak, iki saat arası geçiş, iki saat arası yasak, Haftalık plan, Aylık plan, Geçiş yasak, Günlük 8 farklı saat aralığında geçiş, Günlük 8 farklı saat aralığında yasak, Tüm bu seçenekler için günlük geçiş sayısı raporları yazılımdan alınabilmektedir. 

- Genel personel ve ziyaretçi geçişleri, Personel bazlı geçişler, Tarih bazlı geçişler, Panel ve UHF okuyucu bazlı geçişler, Blok, Departman bazlı geçişler, İçerdeki/Dışarıdaki personel ve ziyaretçiler, On-Line İzleme ve Personeli Resimleri İle Görüntüleme modu yazılımda bulunmaktadır. 

- Manyetik Kontaklar Üzerinde Kapı Durumları (Açık-Kapalı) izlenebilir, Personel İçin Saat ve Tarih Sınırlaması ve Ziyaretçi İçin Gün ve Saat Sınırlaması, Kapı ve Grup Bazında Yetkilendirme özelliği, ile Profesyonel bir Access Kontrol yazılımıdır 

- OGS Yazılımına Bağlı Paneller normal durumda Stand-Alone olarak çalışacaktır. Server yazılımı çalıştığı durumlarda araç geçiş verileri aynı anda ekranda canlı olarak görülebilecektir. 

- Sistemde Antipassback vardır. (araç bir bölgeye girmeden o bölgeden çıkamaması veya çıkmadan girememesi) 

- Panel’lerde sadece kartlı geçiş özelliğinin dışında kart+şifre, sadece kart, sadece şifre veya kullanıcı seçimli geçiş kontrol modları vardır. 

- Sistemde anlık geçişleri Ethernet altyapısının kurulduğu yerlerden izlemek üzere ayrıca bir yazılım bulunmaktadır. 

- PC’nin kapanması durumunda sistem tüm fonksiyonları ile çalışmaya ve kayıt tutmaya devam ekmektedir. 

- Raporlar yazıcıdan çıktı olarak alınabileceği gibi, Word, Excel, HTML ve Txt, formatlarda da alınabilmektedir. 

- OGS Yazılımında Bekçi Kontrol takibi ve raporlaması yapılabilmektedir. Bekçinin geçiş güzargahında saat ve gün olarak raporları alınabilmektedir. 

- OGS Yazılımı üzerinde Jpeg formatında Harita koyularak Panel ve Kapıların yerleri şekilsel olarak istenen takipleri yapılabilmektedir. 

- Sistemde tanımlı olan kişileri belirle zaman aralığında dondurulması işlemi yapılabilmektedir.
Parmatek

PARMATEK TURNİKE SİSTEMLERİ ve BARİYER SİSTEMLERİ Piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.

Bize Ulaşın

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:507 Okmeydanı Şişli / İSTANBUL

0212 210 80 30

bilgi@parmatek.com

Parmatek Geçiş ve Güvenlik Konrol Sistemleri | 2016 ©